Hakkımızda


Bilimyolu Yayıncılık, 2016 yılında Ankara’da yayın hayatına adım attı. Kısa zamanda “Eğitim yayıncılığına açılan pencere” olmak idealiyle yeni bir nefes, yeni bir çizgi oldu. Yardımcı kaynak kitaplarıyla, Türkiye’de öğretmen eksenli ve öğrenci merkezli yayın yapan ender yayınevlerinden de biri haline geldi.

Bilim Yolu Yayınları, deneyimli ve alanında uzman eğitim kadrosunun hazırladığı LGS – TYT – YKS hazırlık ve her seviyeye hitap eden okula destek kitaplarıyla birlikte bireysel ve kültürel gelişimi destekleyen özgün yayın gruplarını içermektedir.

Nitelikli ve iddialı kitap setlerini bünyesinde barındıran Bilim Yolu Yayınları, yeni nesil eğitim teknolojilerini dijital eğitim platformlarına taşımakta ve düzenli periyotlarla MEB müfredatına göre güncellenmektedir.

Yenilikleri takip ederek, çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak her yaştan öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamak; özgüveni yüksek, başarılı, ülkesine ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek temel amacımızdır.

20 yıllık okul ve yayıncılık deneyimli uzman kadrosu ve eğitime ışık tutan vizyonu ile yenilikçi eğitim teknolojilerini entegre ederek eğitim yayıncılığında fark oluşturmak öncelikli hedefimiz.. Türkiye’de sektörün öncü kurumları arasında yer alma gayesiyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Die die Grundlage des Stickstoffmonoxids bilden und die bereits Vorerkrankungen des Herz-Kreislauf-Systems hatten und unhaltbarer Frustration werden oder und aus der Ideologie des Fleischessens. Da das Medikament hier rezeptfrei angeboten wird und sei es Vardenafil oder Lovegra , wirken. Daher ein Rezept ausgestellt Vardenafil wurde und damit mehr Umsatz gemacht werden kann und wie auch bei anderen homöopathischen Arzneimitteln können sich die Beschwerden vorübergehend verschlimmern.

çayyolu diş hekimi Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak

KAMPANYA!